Hoofdmenu:
Gebeurtenissen
23 juni 2010
In de Rooden Leeuw
________________________________________________________________________
centrum voor ontmoeting en inspiratie
In ons huis wordt met respect gesproken
Bezoekers tekenen hun diepe gevoelens uit
Er is alle ruimte om tot rust te komen
In de ontmoeting vind je warmte
Aan de lezer(-es): alle goeds !
Toen we op 1 maart afscheid namen van Annemarie van Wijmen als directeur, heeft het bestuur Rasa de Zanger aangewezen als interim-directeur.
Op die manier hadden we tijd om goed naar de functie te kijken en ook of Rasa daarbinnen zou passen.
De afgelopen maanden hebben we gemerkt dat ze dat goed heeft gedaan. Ook de geluiden die we kregen van de vrijwillige medewerkers en van meerdere gasten, hebben dat bevestigd.
Omdat de aanstelling voor een jaar van Rasa per 1 juli afloopt, hebben we na een grondige evaluatie met haar besloten haar niet alleen voor onbepaalde tijd aan te stellen, maar haar ook meteen als directeur de algehele leiding van de Rooden Leeuw te geven.
Ik ben dan ook heel blij dat ik kan melden dat Rasa de Zanger met ingang van 1 juli 2010 de nieuwe directeur van In de Rooden Leeuw zal zijn.
We spreken nadrukkelijk ons vertrouwen in haar uit en hopen op een goede en vruchtbare samenwerking met medewerkers en bestuur ten behoeve van de gasten en deelnemers aan de activiteiten van de Rooden Leeuw, nu en in de toekomst.
Rasa, proficiat en veel succes.
Namens het bestuur,
Theo de Groot
I